Subskrybuj nasz kanał RECENZJE I TESTY na YouTube !

Najlepiej sprzedające się produkty
Łap okazję !
Płotki GEWO 10 szt.
Płotki GEWO 10 szt.
1 420,00 zł
Deska Dr. Neubauer Matador Texa
Deska Dr. Neubauer Matador Texa
250,00 zł
Deska Butterfly "Andrzej Grubba All+" - nowa odsłona 0
Deska Butterfly "Andrzej Grubba All+" - nowa odsłona

Deska Butterfly „Andrzej Grubba All+”

Deski Butterfly Grubba All+ nie trzeba przedstawiać nikomu. Każdy kto chociaż odrobinę słyszał o tenisie stołowym doskonale wiem kim był Andrzej Grubba i jakie osiągał sukcesy na arenach światowych rozgrywek w tenisie stołowym. To po dziś dzień jeden z najwybitniejszych, polskich tenisistów stołowych, dzięki któremu tenis stołowy w Polsce przeniósł się ze świetlic na „salony”. Oprócz całego dorobku sportowego, który zawdzięczamy Panu Andrzejowi pozostawił po sobie również sprzęt do tenisa stołowego, sygnowany jego imieniem i nazwiskiem.

Jedna z najbardziej popularnych desek z firmy Butterfly Andrzej Grubba All+ to deska, którą najprawdopodobniej w rękach miało co najmniej kilkadziesiąt procent tenisistów na świecie. Od wielu lat w Polsce jest uznawana jako deska dla zawodników wszechstronnych o niesamowitym czuciu gry, bardzo dobrych właściwościach grywalnych i przede wszystkim „duszy”, która drzemie w niej samej.

Deska Butterfly Andrzej Grubba All+ na polskim rynku sprzętu do tenisa stołowego to swojego rodzaju ewenement. Ceny desek z pierwszego wypustu osiągają horrendalne ceny, a jeszcze trudniejszym faktem jest to, że są co raz trudniejsze do dostania w stanie nadającym się do dalszego użytkowania.

Polscy tenisiści pokochali tą deskę za wiele aspektów, dzięki którym gra staje się jeszcze bardziej przyjemna i ekscytująca, a dzięki niej deski Butterfly do tenisa stołowego stały się jeszcze bardziej popularne. 

 

żródło foto: pl.wikipedia.org

Obecnie firma Butterfly produkuje kolejną odsłonę nowej deski Andrzej Grubba All+ z nieco innym designem i.. podobnymi właściwościami?

Zwykło się mówić, że „lepsze jest wrogiem dobrego” – czy jest tak również w tym przypadku?

Nowa wersja deski Butterfly Andrzej Grubba All+

Kolejna wersja deski Grubba All+ na pewno ma inny design. Widać to na pierwszy rzut oka. Oczywiście w miarę upływu czasu i zmieniających się trendów na rynku producentów sprzętu do gry w tenisa stołowego wszyscy oni idą z duchem czasu i produkty wypuszczane spod ich skrzydeł muszą zaskakiwać swoich odbiorców.

Nie ma sensu porównywać nowej wersji do wersji starszych, ponieważ jest to „wkładanie kija w mrowisko”. Wielu nie będzie widziało sensu porównania, wielu również pozytywnie odbierze takie zestawienie. Ciekawość gry wersją nową była jednak bardzo duża i postanowiliśmy samodzielnie, na spokojnie pograć trochę nową wersją Grubby All+ kiedy tylko pojawiła się na rynku. 

Grając defensywę założyliśmy na nią długiego czopa Tibhar Grass D’Tecs w wersji bez podkładu OX, a także okładzinę gładką Yasaka Rakza 7 Soft na podkładzie 2.0 mm. Przede wszystkim należy powiedzieć, że szybkość deski to rzeczywiście taki All+. Nie ma „ślimaczych” uderzeń, ale też nie jest to demon prędkości. Ta deska po prostu jest wszechstronna i tego należy się po niej spodziewać. Składa się z pięciu sklejek i leży bardzo wygodnie w dłoni. Graliśmy uchytem FL.

Wykonanie deski Butterfly Andrzej Grubba All+

Wykonanie podobnie jak w poprzedniej wersji jest bardzo dobre. To w zasadzie standard dla produktów firmy Butterfly dlatego biorąc deskę w dłonie czuje się, że trzymamy ekskluzywny produkt dopracowany w każdym calu. Nie ma się do czego przyczepić gdyż wszystko jest wykonane z gustem i precyzyjnie.

Czucie gry deską Grubba All+

Poprzednia wersja przyzwyczaiła tenisistów do dużych oczekiwań, jeżeli chodzi o czucie uderzeń. Podobnie w tym przypadku deska zachowuje się bardzo przyjemnie, odbicie jest miękkie, kontrolowane i przede wszystkim czuje się nieodparte wrażenie gry sprzętem, nad którym mamy bardzo dobre panowanie. Co ciekawe – bardzo fajnie zachowywał się na niej długi czop Tibhar Grass D’Tecs OX, którym niesamowicie łatwo blokowało się piłki, a kontrola gry i przyjemność gry czopem na tej desce były naprawdę wyjątkowo odczuwalne. 

Na FH założyliśmy Yasakę Rakzę 7 w wersji Soft o grubości 2.0 mm także nastawiliśmy się na grę rotacyjną z dużą kontrolą. Tak też było. Rotacja z Rakzy na nowej desce Grubba All+ jest bardzo duża. I znowu te czucie.. na wersji soft dosłownie da się odczuć trzymanie piłki na rakietce. Nie odchodzi ona jakoś bardzo szybko, ale w pełni rekompensuje to wrażenie z gry i przede wszystkim duża przyjemność zagrań topspinowych. Klasa sama w sobie.

Dla kogo jest przeznaczona deska Butterfly Andrzej Grubba All+ ?

Dla wszystkich! Tak dla wszystkich, którzy chcą pograć w tenisa stołowego na poziomie zarówno amatorskim jak i zawodniczym. Przyjemność z gry deską Grubba All+, miękkość odbicia i kontrola zagrań są tak pozytywne w odbiorze, że po prostu warto.

Podsumowanie

W wielu przypadkach każdy z tenisistów poszukuje i będzie poszukiwał starej wersji deski Grubba All+. Nie można jednak w żaden sposób odmówić tego, że firma Butterfly stanęła na wysokości zadania i wypuściła produkt sygnowany nazwiskiem i imieniem Andrzeja Grubby notując przy tym kolejny sukces.  

Naszym zdaniem to bardzo dobra deska dla zawodników wszechstronnych i nowoczesnych defensorów. W tenisie stołowym preferencje gry danym sprzętem są bardzo subiektywne i to co jednemu pasuje, drugiemu nie koniecznie będzie odpowiadać. 

Deska Butterfly Andrzej Grubba All+ w nowej odsłonie jest na pewno warta spróbowania, pogrania nieco dłużej i doświadczenia pozytywnych emocji z gry jakie ze sobą niesie.

Dla sceptyków być może dobrym argumentem będzie również to, że oprócz produktu do gry tenisa stołowego kolejna odsłona deski jest przecież w pewnym sensie upamiętnieniem i hołdem dla naszego wspaniałego tenisisty jakim niewątpliwie był Andrzej Grubba.

Tak czy inaczej – my polecamy!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl