Kup w przeciągu:

15

[11.07]

a dostępny towar wyślemy jeszcze dziś !

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Tenis stołowy - Nowości w naszym sklepie
Producenci

Deski do gry kombinacyjnej w tenisa stołowego - deski Combi

Deski tzw. "Combi" są to deski przeznaczone do gry przy użyciu okładzin kombinowanych typu długie czopy lub okładziny typu antytopspin w połączeniu z okładzinami do gry ofensywnej. Charakterystyka desek do gry kombinacyjnej polega na połączeniu elementów gry ofensywnej z elementami gry defensywnej.

Deski "Combi" - budowa

Budowa desek do gry kombinowanej w tenisa stołowego polega na zastosowaniu w produkcji materiałów, które całkowicie oddzielają od siebie poszczególne strony deski. Dzięki temu powstaje deska oferująca różne charakterystyki gry po danej stronie. Przykładowo - jedna strona deski ma właściwości ofensywne, druga strona deski ma właściwości defensywne.

Deski do gry kombinowanej - zastosowanie

Deski do gry kombinowanej stosują w dużej mierze nowocześni defensorzy, których gra nie polega jedynie na zagraniach defensywnych, ale również w elementy swojej gry wplatają niebezpieczne dla przeciwnika zagrania ofensywne takie jak mocne zbicia, rotacyjne topspiny itp.

Na co zwrócić uwagę wybierając deskę do gry kombinacyjnej?:
  • na tempo stron BH i FH - w zależności od preferencji zawodnika, aby zachować krótki blok i zwalniać grę na BH warto poszukać deski o bardzo niskim parametrze tempa na BH lub nawet deski o właściwościach tłumiących. FH deski do gry kombinacyjnej to przeważnie parametr tempa ALL+, OFF - lub OFF.
  • na rozmiar blatu - w przypadku desek kombinacyjnych rozmiar blatu jest o tyle istotny, że zawodnicy, którzy dużo atakują z FH będą szukać deski o mniejszym blacie tak, aby ich tempo zagrań z FH było jak największe.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl