Kup w przeciągu:

15

[11.07]

a dostępny towar wyślemy jeszcze dziś !

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Producenci
Promocje
Długi czop Barna Original Legend Half Long
Długi czop Barna Original Legend Half Long
147,00 zł 123,00 zł
Długi czop Der-Materialspezialist Kamikaze
Długi czop Der-Materialspezialist Kamikaze
159,00 zł 135,00 zł
Deska Sauer & Troger Unicorn
Deska Sauer & Troger Unicorn
279,00 zł 265,00 zł
Długi czop Barna Original Classic Defence
Długi czop Barna Original Classic Defence
147,00 zł 125,00 zł

Deski do gry kombinacyjnej w tenisa stołowego - deski Combi

Deski tzw. "Combi" są to deski przeznaczone do gry przy użyciu okładzin kombinowanych typu długie czopy lub okładziny typu antytopspin w połączeniu z okładzinami do gry ofensywnej. Charakterystyka desek do gry kombinacyjnej polega na połączeniu elementów gry ofensywnej z elementami gry defensywnej.

Deski "Combi" - budowa

Budowa desek do gry kombinowanej w tenisa stołowego polega na zastosowaniu w produkcji materiałów, które całkowicie oddzielają od siebie poszczególne strony deski. Dzięki temu powstaje deska oferująca różne charakterystyki gry po danej stronie. Przykładowo - jedna strona deski ma właściwości ofensywne, druga strona deski ma właściwości defensywne.

Deski do gry kombinowanej - zastosowanie

Deski do gry kombinowanej stosują w dużej mierze nowocześni defensorzy, których gra nie polega jedynie na zagraniach defensywnych, ale również w elementy swojej gry wplatają niebezpieczne dla przeciwnika zagrania ofensywne takie jak mocne zbicia, rotacyjne topspiny itp.

Na co zwrócić uwagę wybierając deskę do gry kombinacyjnej?:
  • na tempo stron BH i FH - w zależności od preferencji zawodnika, aby zachować krótki blok i zwalniać grę na BH warto poszukać deski o bardzo niskim parametrze tempa na BH lub nawet deski o właściwościach tłumiących. FH deski do gry kombinacyjnej to przeważnie parametr tempa ALL+, OFF - lub OFF.
  • na rozmiar blatu - w przypadku desek kombinacyjnych rozmiar blatu jest o tyle istotny, że zawodnicy, którzy dużo atakują z FH będą szukać deski o mniejszym blacie tak, aby ich tempo zagrań z FH było jak największe.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl