Kup w przeciągu:

15

[11.07]

a dostępny towar wyślemy jeszcze dziś !

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Producenci
Promocje
Deska Sauer & Troger Black & White
Deska Sauer & Troger Black & White
265,00 zł 249,00 zł
Długi czop Sauer & Troger Hellfire X
Długi czop Sauer & Troger Hellfire X
159,00 zł 149,00 zł

Okładziny do gry w tenisa stołowego typu antytopspin

Okładziny antytopspin są celowo projektowane z przyczepnością w minimalnym zakresie. Tym samym niemożliwe jest nadawanie taką okładziną dużej rotacji własnej. Okładziny antytopspin w większości przypadków stosuje się podobnie jak długie czopy po stronie bekhendowej łącząc je z gładką okładziną przyczepną po drugiej stronie rakietki.

Okładziny do gry w tenisa stołowego antytopspin - zastosowanie

Stosowanie okładzin gładkich z minimalną przyczepnością ma na celu opieranie gry na taktyce defensywnej stosując blok i mocne zbicia. Grając okładziną typu antytopspin o minimalnej przyczepności zawodnik bazuje głównie na rotacji przychodzącej od przeciwnika naprzemiennie przekręcając rakietkę i powodując "zamieszanie" w grze.

Szybkość okładzin antytopspin jest przeważnie bardzo mała, mniejsza nawet niż w przypadku długich czopów. Zadaniem antytopspina jest "oddanie" jak największej rotacji przychodzącej w stronę przeciwnika. Kontrola uderzeń bez rotacji przychodzącej oraz wolniejszych zagrań jest znacznie łatwiejsza niż w przypadku długich czopów. Pomimo tych zalet nie da się nią wygenerować rotacji własnej na tyle silnej, aby zaskoczyć nią przeciwnika.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl