Subskrybuj nasz kanał RECENZJE I TESTY na YouTube !

Recenzja długiego czopa Sauer & Troger Hellfire X 0
Recenzja długiego czopa Sauer & Troger Hellfire X

Test długiego czopa Sauer & Troger Hellfire X - dla kogo tak naprawdę jest ta okładzina ? Przekonasz się z naszego testu. Dodatkowym "smaczkiem" naszej recenzji jest fakt, że producent Sauer & Troger do testu długiego czopa Hellfire X dostarczył nam swoją najnowszą deskę Sauer & Troger Unicorn.

Długi czop Sauer & Troger Hellfire X

Długiego czopa Hellfire X udało nam się pozyskać na kilka dni przed oficjalnym wypuszczeniem go na rynek. Z nagraniem oficjalnej recenzji niestety musieliśmy nieco poczekać. Złożyło się na to wiele składników niezależnych od nas. Na pocieszenie tym, którzy czekali dość długo na ten materiał możemy powiedzieć - "lepiej późno niż wcale", oraz "lepiej szczerze niż szybko". To między innymi kluczowe argumenty dlaczego nie recenzowaliśmy czopa Hellfire X wcześniej. Zawsze staramy się daną okładziną najpierw pograć, wyciągnąć wnioski - prawdziwe wnioski, kolejno przedstawić je opinii publicznej.

Przechodząc do meritum..

Długo czop Sauer & Troger Hellfire X - recenzja - a w niej..?

..a w niej jak zwykle masa podstawowych zgrań, które można zagrać czopem Hellfire X. Szczególną uwagę możecie zwrócić na pasywny blok oraz możliwość atakowania czopem. To dwa największe atuty długiego czopa Sauer & Troger Hellfire X. Nie przedłużając, zapraszamy do obejrzenia naszego materiału filmowego.

Recenzję przeprowadziliśmy przy użyciu następujących komponentów sprzętowych:
  • Okładzina na FH: Sauer & Tröger Secret Flow, kolor czerwony, podkład o grubości MAX.
  • Okładzina na BH: Sauer & Tröger Hellfire X, kolor czarny, wersja bez podkładu OX.
  • Deska: Sauer & Tröger Unicorn ST- uchwyt prosty
  • Piłka: Plastic Ball Hanno ***

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl