Infolinia ( 15:30 - 18:00 ) 575 307 975

Od 2013 roku firma Sauer & Troger jest oficjalną, międzynarodową marką tenisa stołowego. Jej działalność w branży skoncentrowana jest na okładzinach i deskach dla zawodników preferujących defensywny styl gry, którzy do grania w tenisa stołowego wykorzystują okładziny typu: czopy długie, czopy krótkie oraz okładziny antytopspinowe. Firmę Sauer & Troger założył Sebastian Sauer - jeden z najpopularniejszych niemieckich graczy preferujący defensywny styl gry.

Od tego czasu Sauer & Troger zaopatruje blisko 250 sklepów na całym świecie. Asortyment jakim dysponuje marka to 18 produktów takich jak:

Główny magazyn firmy znajduje się w niemieckiej miejscowości Bendorf, Rheinland-Pfalz.

Firma Sauer & Troger obecnie wychodzi na przeciw klientom swoimi szeroko zakrojonymi działaniami. Przede wszystkim producent sprzętu do tenisa stołowego skupia się na ciągłym udoskonalaniu swoich produktów w dobie plastikowych piłek oraz piłek ABS.

Po przeprowadzonych wielu testach tylko wybrane rodzaje gum oraz drewna spełniają restrykcyjne wymagania dotyczące produktów firmy Sauer & Troger.

Sprzęt do tenisa stołowego marki Sauer & Troger to produkty na najwyższym poziomie zarówno pod względem wykonania jak i właściwości, które oferuje.

Flagowymi produktami niemieckiej firmy są: Hellfire X , Hellfire, Deska defensywna Zeus

 

Sauer & Troger

  • nowość
  • nowość
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 15:30-18:00 732 616 823
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl