Subskrybuj nasz kanał RECENZJE I TESTY na YouTube !

Najlepiej sprzedające się produkty
Łap okazję !
Płotki GEWO 10 szt.
Płotki GEWO 10 szt.
1 420,00 zł
Sklep - Tenis stołowy Czopiarze.PL 0
TOP 10 długich czopów, które musisz wypróbować

Sklep Tenis Stołowy Czopiarze.PL - dlaczego warto kupować u nas?

Wszystkie sklepy ze sprzętem do gry w tenisa stołowego w jakiś sposób się reklamują. No może nie wszystkie, ale te bardziej szanowane bądź znane. To jest oczywista sprawa i każdy ma do tego prawo. Chcemy Wam trochę opowiedzieć jak to wygląda u nas i dlaczego to właśnie nasz sklep jest inny niż pozostałe. 

Chcąc się w jakiś sposób zareklamować powinniśmy pisać o sobie w samych superlatywach. Rzecz jasna żadna firma nie pisze o sobie źle. Nie chcemy jednak koloryzować rzeczywistości i napiszemy Wam kilka faktów. 

Tenis stołowy - czy sklep do tylko biznes?

Przede wszystkim sami kiedyś kupowaliśmy sprzęt do tenisa stołowego na własną rękę i tak jak dla każdego z Was liczyła się cena, dostępność i pewność, że kupujemy produkt oryginalny. Asortyment produktów do gry w tenisa stołowego jest tak szeroki, że musilibyśmy chyba pobudować wielometrażowy magazyn aby pomieścić przynajmniej jakiś większy odsetek dostępnych produktów. To oczywiście wiąże się z ogromnymi kosztami, na które żadna mała firma nie będzie w stanie pozyskać kapitału. My jesteśmy sklepem tenisa stołowego rodzinnym. Prowadzimy "biznes" w cudzysłowiu, bo nazwijmy to raczej przedsięwzięciem z pasją, bez większego kapitału, na własną rękę, bez ogromnego zaplecza marketingowego i sprzętowego. 

Dostępność produktów w naszym sklepie

Dużo produktów mamy dostępnych od ręki, dużo również mamy pod zamówienie. Nie jesteśmy w stanie fizycznie mieć wszystkiego, bo po prostu jest to niewykonalne. Mamy jednak dobrze wypracowane relacje z dystrybutorami w Europie dzięki czemu towary, które mamy "na zamówienie" docierają do nas przeważnie w 90% szybciej, niż deklarujemy do na kartach danych produktów. 

Terminy wysyłek

Deklarowane terminy wysyłek danego dnia realizujemy od samego początku sukcesywnie. W naszych statystykach od początku istnienia sklepu nie zdarzyło się, aby paczka zamówiona z dostępnym na naszym magazynie towarem nie wyszła tego samego dnia do klienta. Wszystkie zamówienia złożone do godziny 15:00 z dostępnym towarem od ręki wysyłamy tego samego dnia. Licznik na karcie produktów bije, a my go pilnujemy jak oka w głowie! 

Nasz sklep tenisa stołowego oprócz terminowości w nadawaniu wysyłek do przede wszystkim wiarygodne i prawdziwe opisy produktów. Nie kopiujemy szablonowo opisów z innych stron, piszemy je w 100% sami. Często rozmawiamy z producentami, pozyskujemy informacje techniczne, pomagające w doborze sprzętu bezpośrednio od nich. Staramy się, aby opis produktu coś wniósł dla Was jako odbiorców.

Doradzamy z pasją, zaangażowaniem i prawdą! 

Nigdy, ale to przenigdy nie próbujemy sprzedawać na siłę! Otwierając sklep tenisa stołowego kierowaliśmy się w 100% etyką, której sami oczekiwaliśmy jako dawni klienci od innych sklepów - czyli szczerości w doradztwie i prawdziwych opinii. Nie sztuką jest sprzedać, ale sztuką jest sprzedać kilka razy temu samemu klientowi, który czuje zaufanie i widzi, że druga strona nie chce mu wcisnąć towaru licząc tylko złotówki.

Nie wierzycie? za ładnie to brzmi?- rzeczywiście, brzmi trochę mało wiarygodnie biorąc pod uwagę, że skep tenisa stołowego to biznes. Oczywiście płacimy podatki etc. na to wszystko trzeba skądś brać. Jak każdy sklep sportowy chcemy zarabiać i móc za to utrzymać stronę, łańcuchy dostaw itp. Liczymy, że w dłuższej perspektywie czasu takie działania długofalowe będą procentowały, a powracający klienci pozwolą nam utrzymać nasz sklep i móc prowadzić go dalej z pasją tak, jak robimy to każdego dnia.

Na dzień dzisiejszy radzimy sobie całkiem nieźle ;) 

Co jeszcze możemy powiedzieć, aby zachęcić do zakupów u nas?

Mamy tylko oryginalne towary, nie ma najmniejszej opcji na trafienie w jakąkolwiek podróbkę. Nasi dostawcy to w większości bezpośredni producenci sprzętu do tenisa stołowego. Towary trafiają do nas prosto z produkcji, nie zleżałe na magazynach

Doradzając Wam w wyborze sprzętu tenisa stołowego zawsze staramy się najpierw ustalić jak gracie, ile gracie, jakim stylem gracie i jaką macie potrzebę zakupu. Nigdy nie usłyszycie od nas tekstów "ta okładzina jest najlepsza", albo "ta deska jest najlepsza". Czasem aby dobrać sprzęt do tenisa stołowego potrzeba dłuższej rozmowy, wywiadu, ustalenia koncepcji na przyszłość i przede wszystkim doprecyzowania czego dany zawodnik oczekuje. Niestety nie jesteśmy wszechwiedzący dlatego czasem w słuchawce możecie usłyszeć od nas "nie chcę Panu opowiadać bzdur, bo nie miałem doświadczenia z .. ( tutaj nazwa sprzętu ). Wolimy powiedzieć prawdę, niż po prostu faszerować Was sloganami przeczytanymi w sieci tylko po to, aby Wam coś sprzedać. 

Takie mamy podejście, a rozmowy z Wami są najlepszym dowodem na to, że również oczekujecie prawdziwej opinii i podzielenia się własnym doświadczeniem, a nie tylko obsłużenia niczym w mięsnym w czasach PRL-u. 

Ostatnim, znaczącym argumentem, którym możemy się zareklamować jest to, że idea sklepu czopiarze.pl narodziła się w 100% z pasji do tenisa. Wielu z Was nas zna i wie, że dużo wcześniej prowadziliśmy i prowadzimy grupę czopiarzy na Facebooku, mamy od dawna swój kanał Youtube, gdzie publikujemy recenzje produktów z naszego sklepu. Ogólnie rzecz biorąc nasz "biznes" to raczej hobby, w którym przerzucamy góry sprzętu, mamy dostęp do wielu nowości, a przy tym dobrze się bawimy. 

Nasz sklep był, jest i będzie w 100% realizowany i prowadzony z pasją. Jeżeli kiedykolwiek zaczniemy liczyć słupki w Excelu zamiast liczyć na Wasz pozytywny odzew po zakupie to znaczy, że musimy zamknąć biznes ;-), a tego byśmy nie chcieli bo poświęcamy temu sporo czasu, energii i przede wszystkim wierzymy w to co robimy. 

Na koniec nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was, co prawda nie po czerwonym dywanie, ale po adresie www.czopiarze.pl do naszego sklepu tenisa stołowego i wspierania właśnie nas, jako Waszych kolegów z turniejów, znajomych prywatnie, bądź po prostu przyszłych klientów, którzy tak jak my, tenis stołowy traktują jako pasje na życie i zdrowie!

Do zobaczenia i do usłyszenia. 

Czopiarze.PL 

Sprawdź naszą ofertę:

Deski do tenisa stołowego

Okładziny do tenisa stołowego

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl